Harald Sallberg två etsningar

359071

HARALD SALLBERG (1895-1963) (2), I min ateljé, Stadshuset, signerade Harald Sallberg, etsningar, 28x23, 29,5x29,5 cm

Fack 25

Harald Sallberg två etsningar

Budhistorik (27 bud)
2312934
2312932
2312929
1 900
2312931
1 900
2312929
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.