Christian Berg

359070

CHRISTIAN BERG (1893-1976): (3) Kompositioner, litografier, signerad Christian Berg -73, -57, -74, varierande mått; oramade

Rum 9

Christian Berg

Budhistorik (16 bud)
2310213
2310199
2310209
2310199
950
2309645
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.