Carl Magnus

359066

CARL MAGNUS (född 1943): (8) Kompositioner, signerad och daterad Carl Magnus 1960-tal, färglitografier, bladmått 70x50 cm; oramade i mapp

Rum 9

Carl Magnus

Budhistorik (8 bud)
2309628
650
2309609
600
2309609
500
2309593
450
2309511

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.