Ryno Friberg olja

359060

RYNO FRIBERG (född 1920): Hortensia, signerad och daterad Ryno 1977, olja på duk, 41x33 cm

Fack 40

Ryno Friberg olja

Budhistorik (13 bud)
2312858
950
2312735
900
2311789
850
2312734
2311789
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.