Stig Borglind två etsningar

359052

STIG BORGLIND (1892-1965) (2): "Månuppgång", "Midsommar", signerade Stig Borglind, etsningar, 21,8x26 resp 19,5x20 cm
Midsommar med utställningsetikett från Prins Eugens Waldemarsudde

Fack 7

Stig Borglind två etsningar

Budhistorik (19 bud)
2312490
2312493
2312490
1 900
2312481
1 800
2312476
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.