Leif Knudsen

359051

LEIF KNUDSEN (1928-1975): Komposition, signerad och daterad Leif Knudsen -59, gouache, ca 50x65 cm

Fack 9

Leif Knudsen
Budhistorik (2 bud)

2310077
2306184

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.