Assar Lindbäck olja

359048

ASSAR LINDBECK (född 1930), Tre figurer, signerad och daterad på baksidan Assar Lindbeck 2000, olja på pannå, 30x50 cm, PROVENIENS: Galleri Svenska Bilder, Stockholm
(Assar Lindbeck nationalekonom och professor emeritus i nationalekonomi)

Fack 11

Assar Lindbäck olja

Budhistorik (24 bud)
2311710
1 700
2311669
1 600
2311639
2311668
2311639
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.