Skulptur Dumaige

359045

SKULPTUR, signerad Dumaige, "Cheval ā vendre", kanten märkt Exp on de Paris 1900, brons, på stensockel, höjd ca 34, längd 31 cm

Sockeln med nagg

Konst, Skulpturer

Rum 11

Skulptur Dumaige

Budhistorik (17 bud)
2310334
2310331
3 400
2310330
2309766
2309765

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.