Småskrifter ca 45 st 1700-1800-tal

359044

SMÅSKRIFTER MM. ca 45 st. 1700-1800-tal.
Några tagna ur band, några oskurna, några inbundna. Flera från J. A. Almquists boksamling och med dennes stämpel

Varierande skick, vissa skador och fläckar

Böcker/Kartor, Historia

Monter 6

Budhistorik (4 bud)

2318584
450
2304878
2303480
2301842

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.