Bänk / Pall

359043

BÄNK / PALL, 1900-talets första hälft, bemålad höjd ca 45, längd ca 97 cm

Slitage

Bänk / Pall

Budhistorik (9 bud)
2309907
2308103
750
2309897
750
2308103
600
2302327
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.