Eric Grate etsning

359028

ERIC GRATE (1896-1983): "Ögon, läppar" signerad Eric Grate, etsning, Stat I, 6/15, 8,5x8 cm, oramad

Rum 9

Eric Grate etsning
Budhistorik (19 bud)
2309904
2309893
2309903
2309893
950
2309892
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.