Skrivpulpet 1800-tal

359019

SKRIVPULPET, 1800-tal, fanérad i mahogny, beslag och draghandtag i mässing, skrivdel klädd i svart filt, höjd ca 15,5, 45x23,5 cm

Nyckel saknas, bruksslitage, smärre ytskador

Diverse

Rum 20

Skrivpulpet 1800-tal

Budhistorik

2016-02-06 kl 14:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.