Leander Engström

359018

LEANDER ENGSTRÖM (1886-1927): Motiv från Grönland, signerad, litografi, ca 49x65 cm

Gulnad

Tavelvagn 32

Leander Engström
Budhistorik (5 bud)
2307421
600
2305092
550
2305092
2307416
2305092

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.