Siri Rathsman

359015

SIRI RATHSMAN (1894-1974): "Insekter", signerad Siri Rahtsman, 3/15, etsning, ca19,5x16,5 cm

Bucklig yta

Rum 9

Siri Rathsman
Budhistorik (1 bud)

2292082
2016-01-30 00:29:12

2016-02-06 kl 16:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.