Gustav Wilhelm Palm

359013

GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890), "Karl XII monumentet och Fredriks sten vid Fredrikshall i Norge", signerad och daterad -33, blyertsteckning, 23x35 cm

Skador

Konst, Teckningar

Rum 9

Gustav Wilhelm Palm
Budhistorik (14 bud)
2309072
2 600
2308395
2 400
2308376
2308376
2306673
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.