Färglitgrafi

359010

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Frau mit guitarre", singerad och daterad 1960, färglitografi, ca 47x64 cm

Gulnad

Tavelvagn 32

Färglitgrafi
Budhistorik (13 bud)
2302622
900
2302557
850
2302621
2302557
750
2302619
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.