Hildegard Thorell oljemålning

359009

HILDEGARD THORELL (1850-1930), damporträtt, signerad och daterad Hildegard Thorell 1908, olja på duk, 60 x 48 cm

Rum 5

Hildegard Thorell oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2308934
2308914
600
2308439
450
2306971
2306891

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.