Anna Gardell-Ericson akvarell

359005

ANNA GARDELL ERICSON (1853-1939), kustvy med ångare i horisonten, signerad Anna Gardell Ericson Visby, akvarell, 36 x 53 cm

Konst, Äldre måleri

Anna Gardell-Ericson akvarell

Budhistorik (18 bud)
2309059
9 000
2309051
8 800
2309044
8 600
2309045
8 400
2309044
8 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.