Marcel Mouly

359004

MARCEL MOULY (Frankrike, 1918-2008): Komposition, signerad och daterad, blyerts på papper, ca 20x26 cm

Gulnad, dedikation

Fack 5

Marcel Mouly
Budhistorik (20 bud)
2309493
1 800
2309453
1 700
2309491
1 600
2309453
1 300
2309322

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.