Lars Gynning

359002

LARS GYNNING (född 1920): Förlaga till textil, signerad L Gynning, gouache på paper uppfodrad på duk, ca 101x145 cm

Skador

Rum 7

Lars Gynning

Budhistorik (3 bud)

2310295
2310028
2309876

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.