Flaskschatull med 3 flaskor

359001

FLASKSCHATULL, med tre olika flaskor, 1800-tal, mahogny, en flaska med graverad dekor, schatullets höjd 26, 30x15 cm,

En flaska skadad, smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer

Glas, Övrigt glas

Rum 16

Flaskschatull med 3 flaskor

Budhistorik (7 bud)
2292042
750
2310497
700
2292042
650
2309362
600
2292042

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.