Lars Tärning skiktmåleri

358998

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med äpplen och en citron, signerad och daterad -00, skiktmåleri på pannå, ca 19, 5 x 50 cm

Fack 41

Lars Tärning skiktmåleri

Budhistorik (29 bud)
2311750
2 400
2311482
2308629
2311478
1 900
2308629
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.