Gravyrer och Litografier

358996

GRAVYRER, LITOGRAFIER, ca 45 st, huvudsakligen 1800-tal, delvis handkoloerade

Skador

Rum 9

Gravyrer och Litografier

Budhistorik (10 bud)
2307297
2307304
950
2307297
900
2307295
850
2307295
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.