Orrefors ampel 1920-30-tal

358994

ORREFORS, ampel, 1920/30-tal, satin slipade dekor av romber i duvblått glas, höjd ca 35, diameter ca 30 cm

ej synligt nagg vid ett av fästena

Belysning, Taklampor

Rum 11

Orrefors ampel 1920-30-tal
Budhistorik (24 bud)
2307492
2307299
2 800
2307491
2 600
2307299
2 400
2306342

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.