Tennfigurer Holger Eriksson

358993

HOLGER ERIKSSON TENNFIGURER, 1900-talets första hälft, 24 st tredimensionella signerade, 52 st i silhuett,
i 2 askar varav en med Exlibris

Diverse, Leksaker

Monter 26

Tennfigurer Holger Eriksson

Budhistorik (9 bud)
2307315
700
2307311
650
2307308
600
2307302
550
2307300
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.