Axel Olson

358992

AXEL OLSON (1899-1986): Trädgårdsmotiv, signerad Axel Olson, epreuve d´artiste, färglitografi, 33x50 cm

Fack 37

Axel Olson

Budhistorik (5 bud)
2307023
500
2306895
450
2306895
2300828
2300828

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.