Helge Franzén

358987

HELGE FRANZÉN (född 1913): Stilleben, signerad H. Franzen -41, olja på duk, ca 59x81 cm

Krackelyr

Fack 36

Helge Franzén

Budhistorik (3 bud)

2307574
2304700
2303062

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.