Arvid Backlund brons

358984

ARVID BACKLUND (1895-1985): Modell, signerad och daterad A Backlund 1923, brons, höjd ca 39 cm

Konst, Skulpturer

Rum 22

Arvid Backlund brons

Budhistorik (2 bud)

2307812
2307452

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.