Mässingsljusstakar

358978

LJUSSTAKAR, 1 par, 2+1 st., mässing, 1900-tal, par, bl a nattljusstakar och en i barockstil, 4 st Skultuna, höjd 6-21 cm

Bruksslitage

Metall, Mässing

Monter 25

Mässingsljusstakar

Budhistorik (9 bud)
2308157
750
2306156
700
2308149
700
2306156
650
2308144
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.