Mässingsljusstakar bl a Vänskapsknuten

358976

LJUSSTAKAR, mässing, 1900-tal, 1 par, 3 st delvis kolonnformade samt en kandelaber "Vänskapsknuten" Svenskt Tenn, höjd 15-31 cm

Vänskapsknuten omlödd, bruksslitage

Metall

Monter 26

Budhistorik (23 bud)
2303613
2 400
2303390
2303612
2303390
2303610
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.