Golvlampa

358975

GOLVLAMPA, 1970-tal, stål och mässing, etikettmärkt Tyringe Konsthantverk, höjd 142 cm

Skärm med fläckar och skador

Belysning, Golvlampor

Rum 22

Golvlampa

Budhistorik (16 bud)
2307773
2307764
2307763
950
2307758
900
2307753
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.