J. Micotta

358971

J.MICOTTA, (1800-tal) ''Ein Wichtiges Dokument'', signerad J Micotta, olja på pannå, ca 39x31 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

J. Micotta

Budhistorik (10 bud)
2307232
4 200
2307230
2307229
3 800
2307228
3 600
2306509
2 800

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.