Skålfat och ljusstakar Josef Ekberg

358970

JOSEF EKBERG, skålfat, ljusstakar, 1 par, Gustavsberg, 1900-tal, signerade JE, lysterglasyr i grönt och guld, fatets diameter 31, ljusstakarnas höjd 15 cm

Keramik/Porslin, Design

Budhistorik (9 bud)
2307776
2295158
650
2295157
600
2295156
550
2295155
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.