Ram 1800-tal

358969

RAM, 1800-tal, förgylld, dekor i pastellage, träskuret krön av kunglig krona, ca 106x65 cm

Löst krön o bakstycke, smärre ytskador

Diverse

Rum 15

Ram 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
2300865
4 600
2300464
4 400
2297181
4 200
2295483
2295482
3 400

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.