Snedklaffsekretär

358963

SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1900, Louis XV-stil, bronserad med polykrom dekor av figurscen signerad de Bar, beslag och listdelar i mässing, höjd ca 94, 78x49

Smärre ytskador, nyckel saknas, nyckelbeslag ngt löst

Rum 11

Snedklaffsekretär

Budhistorik (12 bud)
2307537
4 400
2305189
4 200
2300850
2300847
3 600
2300845

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.