Elis Ryberg

358961

ELIS RYBERG (1919-1985): "Blecktornsgränd" södermotiv i Stockholm, signerad Elis Ryberg, olja på duk, ca 49x60 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 32

Elis Ryberg

Budhistorik (25 bud)
2306821
5 400
2306820
5 200
2306819
5 000
2306819
4 800
2306817
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.