Pelle Åberg

358959

PELLE ÅBERG (1909-1964): Förälskat par på parkbänk, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 59x43 cm

Tavelvagn 3

Pelle Åberg

Budhistorik (19 bud)
2307850
7 800
2307840
7 600
2307844
7 400
2307840
7 200
2307837
7 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.