Anders Altzar

358949

ANDERS ALTZAR (1886-1939): Vintermotiv, olja på duk, signerad, 63x87 cm

Fack 54

Anders Altzar

Budhistorik (11 bud)
2302371
1 700
2306301
1 600
2302371
950
2303759
900
2302371
850

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.