Brevgömma

358945

BREVGÖMMA, jugend, förgylld brons, dekor i relieff i form av kvinnoporträtt, höjd 15 x 15 cm

Bruksslitage

Metall

Monter 25

Brevgömma

Budhistorik (15 bud)
2305893
2305022
2305891
2305022
2305888
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.