Dörröverstycke

358929

DÖRRÖVERSTYCKE, 1900-tal, dekor med acantusslingor och blomstersbukett, ca 72x98 cm

Slitage, färgbortfall

Diverse

Rum 2

Dörröverstycke
Budhistorik (11 bud)
2307131
2304192
2295580
2295580
950
2291746
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.