Carl Gunne

358925

CARL GUNNE (1893-1979): Vintermotiv med bil, signerad Gunne, olja på duk, 49x72 cm

Rum 18

Carl Gunne

Budhistorik

2016-02-05 kl 16:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.