Oidentifierad konstnär 1700-tal

358924

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Damporträtt, olja på duk, ca 35 x 27 cm

Ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (28 bud)
2306007
5 600
2307062
5 400
2306007
5 200
2307057
5 000
2306007
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.