Gottfrid Kallstenius

358923

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): "Månsken", signerad och daterad G Kallstenius 1920, olja på duk, 89x117 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Gottfrid Kallstenius

Budhistorik (9 bud)
2307921
7 000
2305535
6 000
2303207
5 000
2298264
1 600
2297571

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.