Wilhelm von Gegerfelt

358922

WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): "Hallands väderö", signerad, daterad W v Gegerfelt, olja på duk 55x91cm

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Wilhelm von Gegerfelt

Budhistorik (30 bud)
2307725
13 000
2307702
12 500
2307724
12 000
2307702
11 000
2307594
10 500

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.