Einar Jolin motiv från Visby

358921

EINAR JOLIN (1890-1976): Sankt Lars kyrkoruin i Visby,
signerad och daterad Jolin Visby 1925, olja på duk, 65 x 54 cm.

Duklagninar

Kundcenter

Einar Jolin motiv från Visby

Budhistorik (9 bud)
2307134
10 000
2307116
7 000
2302157
6 000
2302137
5 000
2302136

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.