Bronsskulptur

358919

OIDENTFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, otydligt signerad, gosse på huk, brons, gjutarmärkt Panini Paris, höjd 26 cm

Konst, Skulpturer

Rum 21

Bronsskulptur

Budhistorik (8 bud)
2306524
4 600
2306378
4 400
2306523
4 400
2306378
4 200
2303912

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.