Soffbord med intarsia i olika träslag

358917

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, fanérat i teak, med intarsia, underrede med hylla, höjd 60, 119 x 70 cm

Bruksslitage

Rum 21

Budhistorik (19 bud)
2306719
1 600
2305887
2306717
1 400
2305887
1 300
2306707

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.