Sekterär i rokokostil

358916

SEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, rokokostil, med intarsia, utdragbar skirvskiva, höjd 98, 90 x 48 cm

Ytskador, nyckel saknas

Rum 12

Sekterär i rokokostil

Budhistorik (14 bud)
2307359
2307353
2307358
2307353
750
2307351
700

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.