Ikon 1800-tal La vierge du buisson ardent

358912

IKON, Ryssland, 1800-tal, La vierge du buisson ardent, 26,5x22 cm

Skador, smärre färgbortfall, krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Diverse

Monter 28

Budhistorik (31 bud)
2310255
5 600
2310282
5 400
2310255
5 200
2310273
5 000
2310255
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.