Salvador Dali Tema

358903

SALVADOR DALI (1904-1989): Creation of Eve, 1970, signerad samt numrerad Dali 23/100, färglitografi, ca 49x48 cm

Visas på Geijersgatan, Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Salvador Dali Tema
Budhistorik (23 bud)
2313431
6 200
2313427
6 000
2313430
6 000
2313427
5 800
2313429
5 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.